HOME/Kancelaria/Podziękowania

Grzegorz Szkudlarek (ur. 13 stycznia 1950 – zm. 15 października 2019)

Sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego, Sędzia Sądu Rejonowego w Łodzi (1979), Sędzia Sądu Wojewódzkiego w Łodzi (1987), Prezes Sądu Wojewódzkiego w Łodzi (1990), Prezes Ośrodka Zamiejscowego Naczelnego Sądu Administracyjnego w Łodzi (1995), Wiceprzewodniczący Okręgowej Komisji Badań Zbrodni Hitlerowskich w Polsce w Łodzi - Instytut Pamięci Narodowej w Łodzi (1990), Pełnomocnik ds. utworzenia Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

Twoja kariera zawodowa zawsze była dla mnie przykładem stanowiącym stosowny moment do spojrzenia wstecz, zatrzymania się w wirze codzienności. Przez te wszystkie lata czułem Twoją opiekę - byłeś dla mnie Mentorem, Mistrzem i Autorytetem. Choć poszedłem inną drogą, to życzliwa atmosfera naszych kontaktów zaowocowała wieloma doskonale poprowadzonymi przeze mnie sprawami, których szeroki oddźwięk uważam za nasz wspólny sukces, którego realizacja nie byłaby możliwa bez Twojego udziału. Pamiętam Twój wkład pracy w proces rozwijania sądownictwa w postkomunistycznej Polsce i towarzyszące temu Twoje zaangażowanie i oddanie. Teraz ja staram się w swojej pracy dawać równie dużo moim Klientom, wykonując zawód adwokata z wielką odpowiedzialnością i poszanowaniem moralności i etyki.

Dziękuje za wszelkie wsparcie i pozytywne wzorce. Twoje wysokiej miary zawodowe myślenie, zaangażowanie, profesjonalizm i konsekwencja, z jaką realizowałeś podjęte zobowiązania i zamierzenia zawsze budziły mój podziw. Tym samym pragnę przekazać słowa uznania i serdecznych podziękowań za wspólną pracę i za wysiłek włożony w moje wychowanie i edukację. Twoim bogatym życiorysem można by obdzielić co najmniej kilka osób. Trudno sobie wyobrazić, że jeden człowiek może osiągnąć tak dużo, że wystarczyło czasu i sił na tak wiele działań i dokonań - a wśród nich szereg tych, dzięki którym na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Myślę, że mogę sobie dzisiaj pozwolić na stwierdzenie, że z naszej relacji zrodziła się swoista przyjaźń, jaka może połączyć mistrza i ucznia po wspólnie spędzonych latach.

Za to jestem Ci głęboko wdzięczny. 

Ta strona Kancelarii Adwokackiej korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X